Podsumowanie roku 2020

Czekając na przyjazd Marty i Eryka do Karpacza w walentynki (tak zbiegła się czasowo nasza sesja zimowa w Karkonoszach- świetny termin na wykonanie śnieżnej sesji w górach- chętni?) obserwowaliśmy z żoną w hotelowym pokoju wiadomości telewizyjne myśląc- a kto by tam pomyślał, dajcie spokój z tym koronawirusem.

Takiego obrotu spraw nie spodziewał się nikt. Okazało się, że rok 2020 był absolutnie zwariowany. Wszystko wywróciło się do góry nogami ale daliśmy wszyscy radę.

Muszę tutaj podziękować moim parom. To, że mój target jest niesamowity wiem od dawna. Ale w tym roku przekroczyliście moje oczekiwania. Daliście radę. Serio. Udowodniliście, że można urządzić wesele w bezpiecznych warunkach. Często organizując wszystko samemu- sala wynaleziona pośrodku lasu, bez DJ’a, cateringu i tortu wjeżdżającego na środek parkietu na stoliku na kółkach z wypaloną jedną racą. Wszystkie przyjęcia były wspaniałe i profesjonalne. Z wieloma parami widzę się w roku 2021 i już zacieram ręce do roboty. Wasze śluby będą piękne a upamiętniać je będą same sztosy!

Nie mogę nie wspomnieć o studniówkach, które absolutnie kocham i były zajebiste. 2020 uraczył mnie wspaniałymi maturzystami. To są młodzi ale bardzo ogarnięci ludzie, którzy zaskakują poziomem swojego zorganizowania i lokalnej wspólnoty oraz wdzięcznością do osób, które trzymały nad nimi pedagogiczną pieczę.  Tyle komunii, ile udało mi się odwiedzić nie da się zliczyć na palcach obu rąk. To jest niesamowita przygoda. Kocham dzieciaki- przybić żółwia (środki ostrożności- piątka w tym roku nie wskazana), pogadać o grach komputerowych, pośmiać się infantylnie z trudnych do zrozumienia dla dorosłych rzeczy, odprężyć trochę i widzieć w wizjerze ich naturalne uśmiechy i ziewnięcia w kościelnych ławkach.

Jestem pełnej wiary, że nowy rok przyniesie nam wiele wspaniałych rzeczy. Pył po 2020 już opada a przed nami mnóstwo roboty. Już zacieram ręce.

Przedstawiam Wam taki mały skrót po 2020 roku. Każde zdjęcie wykonane w tym roku mi się podobało, lecz nie jestem w stanie się każdym podzielić. Tę przyjemność posiadają moi klienci.

Dołącz do nich!

Widzimy się w 2021!

 

Komentarze
Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następna historia

Karolina i Patryk- wesele trochę inaczej