Karolina i Patryk- sesja w Szwajcarii Saksońskiej

Wydawałoby się, że kraina do której trafiliśmy leży gdzieś bardzo daleko od okolic, z których pochodzimy. Okazuje się jednak, że Saksonia Szwajcarska znajduje się raptem trochę ponad 4 godziny jazdy samochodem od Choszczna. Szukaliśmy z Karoliną i Patrykiem czegoś niesztampowego. Miejsca, które zapiera dech w piersiach i dostępne jest na wyciągnięcie ręki. Dlatego udaliśmy się dokładnie tam- sesja narzeczeńska w Bastei okazała się strzałem w dziesiątkę.

Bastei to formacja skalna znajdująca się w Górach Połabskich, we wschodnich Niemczech. Słowo “Bastei” w języku niemieckim oznacza basztę, którą nazwano skałę widoczną na zdjęciu otwierającym sesję. Wznosi się ona na wysokość 190 metrów ponad poziom tafli wody, która znajduje się poniżej.

Karolina i Patryk to wspaniała para, która dzielnie dawała sobie radę na sesji. Po kilku moich wskazówkach na samym początku niesamowicie się rozkręcili, zaskakując mnie często własną inicjatywą. Jak zwykle zresztą moja para kolejny raz wykonała wspaniałą robotę- ja naciskałem tylko spust migawki. Przekonajcie się jak tam było!

 

Twój komentarz

NAME
EMAIL
WEBSITE
COMMENT

Następna historia

Ola i Mariusz- Młyn nad Starą Regą